WebTeam.co.il
close
קולנוע 7D  
חדש ברשת ארבל באולינג
קולנוע 7D אינטראקטיבי קולנוע רב חושי אינטראקטיבי הכולל חויה עוצרת נשימה של סרט בתלת מימד, כסאות זזים, רובים, שלג, מכת ברק, גשם, רוח ועוד שלל אפקטים המותאמים למתרחש בסרט.

מבחר סרטים לכל הגילאים
עד שלא תנסו לא תדעו מה אתם מפסדים
תרגישו ממש שאתם חלק מהסרט!
ניתן להוסיף לימי הולדת וארועים בסניפים קרית אונו, הרצליה ומודיעין

צפייה מהנה
link
close
ערבי חברה ואירועים  
אם אתם מחפשים אירוע בעל אופי שונה, אחר, עם ערך מוסף גבוה במיוחד, רשת ארבל באולינג היא התשובה.
ברשת ארבל באולינג חוגגים
ימי הולדת לכל הגילאים, כאשר הכיבוד מוגש היישר ממסעדת הסניף אל השולחן הערוך והמקושט.
ימי כיף לעובדים באווירה שונה הכוללים תחרויות באולינג נושאות פרסים וארוחות טעימות בסגנון מזנון חופשי, שהופכים לחוויה בלתי נשכחת.
ימי עיון מקוריים בשילוב של ארוחת בוקר/צהריים ומשחקי באולינג וביליארד עם אפשרות לאולם הרצאות מצויד במקרן ומערכת הגברה מקצועית.
מסיבות פרטיות עם מגוון רחב של כיבוד ושתייה לחברים ולמשפחות, בת/בר מצווה, ימי נישואים ומסיבת רווקים.

*ביליארד ואולם הרצאות לא קיים בכל הסניפים
link
close
ימי הולדת  
חוגגים יום הולדת? בשעה טובה...
רשת ארבל באולינג עושה לכם מסיבה

אצלנו תהנו ממסיבת יום הולדת הכוללת:
משחק באולינג, ארוחת ילדים המוגשת על שולחן ערוך ומקושט בבלונים וגם כרטיס למשחקייה גדולה וממוחשבת הכוללת מגוון רב של משחקי וידאו חדישים. בנוסף תוכלו להיעזר במדריך צמוד שילווה את הילדים לאורך כל האירוע, בשילוב הפעלה מהנה ופרסים מלהיבים וכל זה במחירים נוחים ומפתיעים.
אז למה אתם מחכים?
בואו לחגוג יום הולדת מקורי שישאיר את המשפחה והחברים פעורי פה...
link
close
ימי גיבוש  
מחפשים מקום מקורי ליום כיף לעובדים?

בבאולינג ארבל יהנו כולם ממשחקי באולינג וארוחת צהרים - חוויה שכל עובד ישמח לקבל.
תנו לעובדים שלכם ליהנות מערב חברתי עם קצת תחרות.

ימי גיבוש לחברות מיועדים הן להתאחדות בין העובדים והכרות מעמיקה עם מנהלי החברה, והן עבור שיתופי פעולה והגברת המוטיבציה אצל עובדי החברה.

אין ספק כי ימי גיבוש לחברות זה פיתרון מצוין שהתפתח במהלך השנים האחרונות, עבור אתנחתא נעימה לעובדי החברה, ביציאה מהמשרד והתחככות עם העובדים האחרים במהלך מפגש חברתי ולאו דווקא מפגש הקשור לענייני עבודה.
link
מאשר קבלת חומר פרסומי בעתיד
מדיניות פרטיות
close מדיניות פרטיות
מדיניות הפרטיות מטרתה לפרט לגולש בעמוד זה (להלן: ה"גולש" וה"עמוד", בהתאמה) את מדיניות הפרטיות של חברות וובטים בע"מ ורואים קונים תכנון ורכש מדיה בע"מ (להלן: "מפעילות העמוד") בכל הנוגע לאיסוף מידע מהגולש ואופן העברתו אל המפרסמים הצורכים מהן שירותים (להלן: "המפרסמים").

מפעילות העמוד מאפשרות לגולש להשאיר את פרטיו האישיים, לרבות שמו הפרטי, שם משפחה, מספר ת"ז, מספר הטלפון, וכתובת דוא"ל, וכן פרטים רלוונטיים בקשר לשירותים המבוקשים ו/או המפורסמים בעמוד (כגון כתובת או סניף מבוקשים). מפעילות העמוד מבהירות בזאת, כי המידע שנאסף מוחזק על ידן ומועבר אל המפרסמים באופן אוטומטי באמצעות פרוטוקול תקשורת מחשבים מאובטח.

הגולש מאשר בזאת למפעילות האתר להעביר את פרטיו האישיים למפרסמים, לשם יצירת קשר במייל או בטלפון, בכפוף לשיקול דעתן הבלעדי. הגולש מאשר, כי לא תהייה לו כל טענה ו/או תביעה בה1. קשר להעברת פרטיו האישיים כאמור לעיל.

במקרה של רישום ללא הרשאה או לצרכי עדכון הפרטים, ניתן לפנות בבקשה להסרה מרשימת התפוצה או לתיקון, באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: info@webteam.co.il ומפעילות העמוד תפעלנה להסרת הגולש מרשימת התפוצה בתוך לא יאוחר מ-48 שעות ממועד קליטת הבקשה.

השימוש בעמוד כפוף לתנאי השימוש המפורסמים בו.

תנאי השימוש

עמוד זה מופעל ומנוהל על ידי חברות וובטים בע"מ ורואים קונים תכנון ורכש מדיה בע"מ (להלן: "נותנות השירותים") לטובת המפרסמים העובדים עמן (להלן: "המפרסמים").

המידע המופיע בעמוד הנחיתה לרבות תמונות ותכנים שיווקיים, הינו מידע פרסומי המתקבל מהמפרסמים, באישורם ובאחריותם הבלעדית.

נותנות השירותים מבהירות, כי אין לראות בהן כמי שממליצות על השירות ו/או המוצר ו/או ההתקשרות עם מפרסם מסוים ו/או בכלל וכמי שאחראית לאיכות השירות ו/או המוצר וכל הסתמכות על המידע המופיע בעמוד הנחיתה תעשה על פי שיקול דעתו של הגולש ובאחריותו הבלעדית בלבד.

נותנות השירותים מאפשרות לגולש להשאיר את פרטי הקשר שלו, לרבות שמו הפרטי, שם משפחה, מספר ת"ז, מספר הטלפון, וכתובת דוא"ל, וכן פרטים רלוונטיים בקשר לשירותים המבוקשים ו/או המפורסמים בעמוד (כגון כתובת או סניף מבוקשים). נותנות השירותים מבהירות בזאת, כי המידע שנאסף מוחזק על ידן ומועבר אל המפרסם בלבד.

הגולש מתחייב למלא בעמוד הנחיתה פרטים נכונים, מלאים ומדויקים בלבד.

למען הסר ספק מובהר, כי מילוי פרטי הגולש בעמוד ושליחתם מהווה הסכמה לשיגור דברי פרסומת וכי מילוי פרטי הגולש מהווה משא ומתן לרכישת נכס או שירות על פי סע' 31א.(ג)(1) לחוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40),התשס"ח–2008.

מבלי לגרוע מן האמור לעיל, בעמודים מסוימים רשאי הגולש לציין באמצעות תיבת בחירה (Check Box) כי הוא מסכים לקבל דברי פרסומת מסוימים באמצעות הודעות SMS ו/או דוא"ל ו/או באמצעי תקשורת אחר על פי סע' 31א(ב) לחוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח – 2008.

השארת פרטים מותרת לגולשים מעל גיל 18. נותנת השירותים מבהירה, כי אין לרשום לשירות המוצע בעמוד הנחיתה גולשים ללא הסכמתם ו/או ידיעתם.

במקרה של רישום ללא הרשאה, ניתן לפנות בבקשה להסרה מרשימת התפוצה באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: info@webteam.co.il ונותנות השירות תפעלנה להסרת הגולש מרשימת התפוצה לא יאוחר מ 48 שעות מקבלת הבקשה.

הגולש מאשר בזה לנותנות השירותים להעביר את פרטיו האישיים לצדדים שלישיים בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי. הגולש מאשר, כי לא תהייה לו כל טענה ו/או תביעה בהקשר להעברת פרטיו האישיים כאמור לעיל.

על תקנון זה יחול הדין הישראלי וסמכות השיפוט נתונה לבתי המשפט בתל אביב.

המידע האישי אותו מוסר הגולש מאוחסן על גבי מחשב מאובטח כך שהגישה אליו באמצעות האינטרנט אינה אפשרית.

יש באפשרותך לשנות פרטיך או להימחק מהמאגר בכל עת על ידי משלוח דואר אלקטרוני לכתובת: info@webteam.co.il