קבלי מתנה
מוצרים נוספים בסדרת לאם
כצט משווקת סידרת מוצרים המתמחה בנשים לפני היריון, נשים הרות ונשים לאחר לידה תחת המותג לָאֵם (La-M).
המוצרים בסדרת לָאֵם מבוססים על צרכים רפואיים לפני ובעת ההיריון. הסדרה כוללת שלושה מוצרים:
product1 לָאֵם – חומצה פולית: מחקרים מצאו כי נטילת חומצה פולית לפני ההיריון ובמהלך השליש הראשון מפחיתה את הסיכון להתפתחות מומים עצביים בעובר. מאחר שקשה מאד להשיג כמות מספקת של חומצה פולית ממזון בלבד, משרד הבריאות ממליץ על נטילת חומצה פולית כתוסף תזונה במינון המתאים להריון.

product2 לָאֵם – ויטמין B6: כ- 70% מהנשים ההרות, מדווחות על בחילות בשליש הראשון של ההיריון (בחילות בוקר) וכ- 45% מהנשים מהן יסבלו גם מהקאות. ויטמין B6, הנקרא גם פירידוקסין, פועל על החלק במוח האחראי על בחילות והקאות ומסייע בהקלה ובמניעה. בנוסף פירידוקסין תורם לשמירה על בריאות מערכת העצבים, העור, העיניים, הכבד והפה.

product3 לָאֵם – משחה לאם המניקה: משחה על בסיס לנולין טהור, אלוורה ושמן נבט חיטה. המשחה מיועדת לטיפול והגנה על פטמות האם המניקה. החומרים הפעילים מסייעים למניעת סדקים ולשמירה על רכותו וגמישותו של עור הפטמה בעת ההנקה. המשחה אינה מכילה פרבנים, SLS, פורמלדהיד, חומרים משמרים ונבדקה היפואלרגנית ולעור רגיש.

footer
המידע באתר זה הינו כללי בלבד ואינו מהווה המלצה לטיפול רפואי או כל המלצה אחרת. טרם השימוש בתרופות, תוספי תזונה ו/או בכל שינוי באורחות חיים, במידה ומצוין באתר, יש להתייעץ עם רופא ולקבל חוות דעת המסתמכת על אבחנה רפואית מקצועית. חברת כצט בע"מ דואגת לספק מידע עדכני ואמין ככל שניתן באתר זה; יחד עם זאת, חברת כצט אינה מתחייבת לעדכניות מוחלטת ולשלמות מוחלטת של המידע, בנוגע לתחומים המסוקרים באתר. כל שימוש שייעשה במידע המופיע באתר הוא על אחריות המשתמש בלבד.
webteamshneiderman